AKCIA NA PEDIKÚRU: Lakovanie zdarma.


Pedikérska starostlivosť o nohy a ruky má význam nie len estetický a kozmetický ale aj zdravotno-preventívny. Na pedikúru netreba chodiť len keď už je problém, ale aj na oddych a relaxáciu pre chodidlá.

Pedikérka Kristína ponúka suchú medicínsku pedikúru, klasickú mokrú pedikúru či kombinovanú pedikúru, spony, tamponáž, japonské leštenie, masáž, reflexnú masáž, peeling, najrôznejšie druhy zábalov, vrátane parafínového, samozrejme na skrášlenie nechtíkov aj lakovanie a v neposlednej rade poradenstvo s citlivým a diskrétnym prístupom k vašim problémom.

Ponúkame to, čo potrebujete na profesionálnej úrovni a za prijateľné ceny.

Pozrite si tiež ďalšie časti našej webstránky. Nájdete tu viac podrobnejších informácií o nás a našich službách. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Môžete poslať email na adresu pedikuraulenky@gmail.com alebo nám môžete zatelefonovať na t.č. 0949135337 pre pedikérsku starostlivosť.

 

  • ČO JE SUCHÁ PEDIKÚRA

Suchá pedikúra je prístrojová metóda  ošetrenia pomocou vysokootáčkových  fréz takzvane na sucho. Pokožka nohy je ošetrená bez namočenia vo vode, bez skalpela len pomocou dezinfekčných roztokov a pomocou frézok a pilníkov. Táto metóda ošetrenia je vhodná aj pre diabetikov.

  • ČO JE MOKRÁ PEDIKÚRA

 

Mokrá pedikúra je procedúra začínajúca kúpeľom nôh. Týmto dôjde k zmäkčeniu pokožky a nechtových valov. Pri tejto metóde je po uvážení pedikérkou možné použiť skalpel. Netreba však zabúdať  .......  čím viac berieš, tým viac narastie.

 

  • KOMBINOVANÁ PEDIKÚRA

 

Kombinovaná pedikúra je procedúra spojená z mokrej a suchej pedikúry. Je vhodná pre všetky typy nôh. Používa sa skalpel (podľa uváženia pedikérkou) ale aj ošetrenie vysokootáčkovou frézou a pelnikmi.

 

  • CO JE TAMPONÁŽ A SPONA

Necht, ktorý sa na jednej alebo oboch stranách vtláča do kože ( poznáme to aj ako zarastajúci necht) spôsobuje intenzívnu bolesť a v niektorých prípadoch aj zahnisanie valu (koža pri nechte). Uľaviť od bolesti je možné práve tamponážou, ktorá sa vloží na po stihnutý okraj palca, necht sa nadvihne a bolesť po ustúpi. Tamponáž treba meniť podľa potreby a vyrastenia nechta.

Pri zarastajúcich nechtoch je niekedy vhodnejšie použiť sponu. Úlohou spony je zarastajúci necht vyrovnať, aby na mieste valu nezatáčal do kože. Páska sa lepí priečne na necht, špeciálnym lepidlom na nechty, v mieste deformácie, alebo v prípade zarastajúcich nechtov cca. 1 mm pod kritické miesto zarastania. Páska po nalepení na necht pôsobí po celej svojej šírke, pričom najväčší ťah vzniká na oboch koncoch pásky. Takto sa v strede nechtu týmto tahom vytvára protitlak, ktorý pôsobí až po najvyšší bod nechtu a tým ho vyrovnáva. Doba šponovania je individuálna a posudzovaná ošetrujúcim pedikérom.

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.